Livyn

Vstupte do světa Livyn, světa pohodlných a kvalitních podlah s nadpřírozeným

vzhledem a dojmem dřeva se všemi praktickými

výhodami syntetického materiálu. Mimořádná kolekce,

jež má všechny vlastnosti Quick-step klasických podlah.

  

 

Podlahy QUICK-STEP Livyn položíte během okamžiku díky patentovanému systému INICLIC. S tímto šikovným systémem spoje na pero a drážku můžete pokládat podlahové dílce jediným "zacvaknutím" a bez jakéhokoli lepidla či jiných materiálů

Vášeň pro kvalitu

Síla systému UNICLIC spočívá v horizontálním a vertikálním uzamykání jednotlivých dílců, což zamezuje výškovým rozdílům. Tento důmyslný a pevný zacvakávací systém Vám umožní panely nejen otočit a zacvaknout, ale také je horizontálně zasunout na těžce dostupných místech.

Pokud budete svou podlahu raději lepit, obsahuje nyní řada QUICK-STEP také speciální lepidlo pro podlahoviny Livyn, a to lepidlo QUICK-STEP Livyn. Toto lepidlo je té nejvyšší kvality a bylo speciálně vyvinuto ve spolupráci s odborníkem na lepidla, společností Soudal.

Proč použít lepidlo QUICK-STEP Livyn?

Perfektní pro podlahové vytápění a nebo chlazení

Lehce roztíratelné, s rychlou přilnavostí a nejvyšší pevností

Po nasazení se neroztéká, a i přes vysokou elasticitu poskytuje největší objemovou stabilitu

Zamezuje vzniku mezer v podlaze způsobeným teplotními rozdíly

Odolné proti vlhkosti a tím ideální pro podlahu Livyn

Bezstarostné užívaní

Podlahy a sokly QUICK-STEP Livyn lze velmi snadno čistit, a to díky zpevněné, hygienické povrchové vrstvě. Jsou dokonale vodotěsné, takže je můžete čistit vlhkou prachovkou.

Snadno použitelná souprava pro údržbu QUICK-STEP Vám s touto prací může napomoci. Tato souprava obsahuje držák na mop se snadno nastavitelnou rukojetí, prachovku z mikrovlákna, kterou je možno prát, a čistící prostředek QUICK-STEP Clean.

 

 

 

 

 

ABC parket, Vršovců 1, 709 00 Ostrava - Mariánské Hory, tel: 596 618 333, e-mail: info@abcparket.cz