Půjčovna brusek na parkety

     Naše firma Vám nabízí možnost zapůjčení profesionálních brousících strojů na dřevěné podlahy. K tomu navíc odbornou radu "Jak na to" podpořenou mnohaletou praxí v oboru. V případě zájmu Vám nabídneme i další materiál potřebný k renovaci, jako jsou např. tmely, laky, oleje, soklové a přechodové lišty.

     Máte-li zájem o zapůjčení brusky, doporučujeme Vám si ji předem objednat telefonicky nebo e-mailem. Při vyzvednutí pak vyžadujeme předložení občanského průkazu, rodného listu nebo pasu a složení zálohy 3000,- Kč pro pracovní den a 5000,- Kč pro víkend.

 

 

Hummel.jpg

LÄGLER HUMMEL - je bezesporu nejslavnější parketová bruska na světě. Je to bruska s dlouholetou životností a vyzrálou technikou pro perfektní kvalitu broušení. Přesvědčivá fakta ji již desetiletí zajišťují postavení číslo 1 mezi stroji pro opracování dřevěných podlah :

• mimořádná hospodárnost ve vazbě na optimální pracovní výkon

• bleskurychlá výměna brusného pásu

• vynikající kvalita broušení

• bezpečná, robustní konstrukce

• dokonalý systém odsávání

• snadné ovládání stroje při broušení

Účinky vzájemně sladěného agresivního brusného válce s  třístupňovou regulací přítlaku a napínacím agregátem s automatickým regulováním vedení brusného pásu poskytují vysoký pracovní výkon při minimální fyzické námaze a zaručují optimální kvalitu broušení i na takových kritických plochách, jakými jsou například mozaikové parkety nebo podlahy z měkkých dřevin.

 

Cena vč. DPH : 950,- Kč/den, 1425,- Kč/víkend + spotřeba brusiva

 
TECHNICKÁ DATA
jednofázový motor na střídavý proud 230 V/ 2,2 kW
pojistka 16 A
šířka brusného válce 200 mm
počet otáček brusného válce ca. 2.400/ min.
rozměry brusného pásu 200 x 750 mm
hmotnost 79 kg

 

Elf.jpg

LÄGLER ELF - robustní, mnohonásobně osvědčený standardní model z výrobního programu firmy LÄGLER. Bruska je s ohledem na dosažený technický vývoj neustále zdokonalována. Brusný válec je jednostranně usazený. Přítlačný tlak brusného válce se nastavuje v závislosti na použité hrubosti brusného papíru regulační páčkou. V provedení s odstředivým brusným válcem je bruska ELF díky své velmi snadné obsluze a vysoké bezpečnosti ideálním "power" strojem do půjčoven. Pro snadnější přepravu je možno brusku několika jednoduchými úkony rozložit na tři části (těleso s brusným agregátem, motor a vodící tyč). Takto rozebranou brusku je možno přepravovat pouze v jedné osobě.

 
Cena vč. DPH : 950,- Kč/den, 1425,- Kč/víkend + spotřeba brusiva
 
TECHNICKÁ DATA
jednofázový motor na střídavý proud 230 V/ 2,2 kW
pojistka 16 A
šířka brusného válce 200 mm
počet otáček brusného válce ca. 2.400/ min.
rozměry brusného pásu 200 x 550 mm
hmotnost 77 kg

Unico.jpgLÄGLER UNICO - následovník klasické okrajové brusky RANDMEISTER s výrazně inovovanou technikou a optimalizovanou ergonomií. UNICO je ideální bruskou k opracování podlah podél obvodových zdí a na okrajích. Široký rozchod pojezdových koleček zaručuje vysokou stabilitu stroje. Přídržná rukojeť, která je umístěna na brusném nástavci, umožňuje bezproblémové vedení brusky a optimální obrus. Konstrukce brusných nástavců spolu s těsnícím pásem a systémem odsávání umožňují vysoce efektivní provoz. Brusné kotouče jsou uchycovány na suchý zip.

 

Cena vč. DPH : 450,- Kč/den, 675,- Kč/víkend + spotřeba brusiva

 

TECHNICKÁ DATA
jednofázový motor na střídavý proud 230 V/ 1,2 kW
pojistka 10 A
průměr brusného talíře 178 mm
počet otáček brusného talíře ca. 2.800/ min.
délka nástavce modelu 350 mm
hmotnost 21 kg

Flip.jpgLÄGLER FLIP - zdatný pomocník pro perfektní a pohodlné broušení nesnadno přístupných okrajů a rohů. Jádrem brusky FLIP je vysoce výkonný motor s obrovskou sací silou a dostatečnou rezervou výkonu. Kryt brusky FLIP, stejně jako držadlo a nástavec jsou vyrobeny z vysoce odolného umělohmotného materiálu, vyztuženého skelnými vlákny, který rovněž poskytuje brusce mimořádně příznivou hmotnost. Bruska FLIP, ostatně jako všechny brusky LÄGLER, se vyznačuje detailně propracovanou ergonomií, snadným ovládáním a jednoduchou údržbou. Brusné kotouče jsou uchycovány na suchý zip.

• ergonomické řešení úchopu

• snadné nasazení a sejmutí sacího pytle s manžetou

• možnost připojení brusky na externí vysavač

• možnost polohování sacího pytle

 

Cena vč. DPH : 450,- Kč/den, 675,- Kč/víkend + spotřeba brusiva
 

TECHNICKÁ DATA
jednofázový motor na střídavý proud 230 V/ 1,35 kW
pojistka 10 A
průměr brusného talíře 150 mm
počet otáček brusného talíře ca. 3.100/ min.
délka nástavce modelu 315 mm
hmotnost 9,8 kg

MX05-17.jpg

MAXICLEAN - představuje brusku koncipovanou pro dokonalé jemné broušení dřevěných podlah a mezibroušení laku, jakož i pro náročné opracování podkladu při nové pokládce a sanaci. Optimální uložení hnacího soustrojí zaručuje vynikající jemný obrus, stejně jako efektivní hrubé opracování podkladu. Ergonomicky tvarované držadlo poskytuje uživateli i v při těch nejtěžších pracích plnou kontrolu nad strojem. Bruska MAXICLEAN nabízí bezproblémové ovládání a možnost dlouhého broušení bez fyzické únavy.  

 

Cena vč. DPH : 700,- Kč/den, 1050,- Kč/víkend + spotřeba brusiva

TECHNICKÁ DATA
jednofázový motor na střídavý proud 230 V/ 1,6 kW
pojistka 16 A
průměr brusného talíře 406 mm
počet otáček brusného talíře ca. 154/ min.
hmotnost 41,5 kg

ABC parket, Vršovců 1, 709 00 Ostrava - Mariánské Hory, tel: 596 618 333, e-mail: info@abcparket.cz