Laminátové plovoucí podlahy

Laminátové podlahy Ostrava

Laminátové podlahy patří mezi módní a hojně používané podlahové krytiny vhodné do všech obytných prostor a komerčních prostor s předpokládanou lehkou a střední zátěží.

 

Plovoucí laminátové podlahy se vyrábí v široké škále dekorů dřeva, dlažby a přírodního kamene. Příznivější cena oproti celodřevěným plovoucím podlahám je dána konstrukcí podlahy a především základním použitým materiálem.


Nášlapná vrstva laminátové podlahy je tvořena mimořádně odolnou melaminovou pryskyřicí s podkladním dekoračním papírem. Odolnost povrchu udává číslo kategorie v charakteristice a skupina použití dle platných evropských norem. Střední vrstva, ve které je vyfrézován zámkový spoj, je vyrobena ze speciální dřevovláknité HDF desky (emisní třída E1), čímž je dána nízká nasákavost a velká tlaková pevnost jednotlivých dílců, a tedy i celé hotové podlahy. Spodní stranu tvoří pryskyřicová protitahová vrstva, která chrání laminátovou podlahu před vlhkostí a zajišťuje tvarovou stálost dílce.

 

Podlahové studio ABC-PARKET Ostrava patří mezi přední dodavatele laminátových podlah v regionu Ostrava a okolí. V naší nabídce naleznete laminátové plovoucí podlahy Quick-Step Ostrava, laminátové plovoucí podlahy Egger e-motion Ostrava, laminátové plovoucí podlahy Egger Laneo Ostrava, laminátové plovoucí podlahy Witex Ostrava a laminátové plovoucí podlahy Meister Ostrava.

ABC parket, Vršovců 1, 709 00 Ostrava - Mariánské Hory, tel: 596 618 333, e-mail: info@abcparket.cz