Interiérové dveře

SAPELI OSTRAVA

je největším a historicky také nejstarším výrobcem dveří v Česku. Jeho úspěchy jsou postaveny na špičkovém designu a precizní kvalitě bez jakýchkoli kompromisů. Vyrábí dveře, na něž se zákazníci mohou spolehnout a které se stanou ozdobou každého interiéru. Výběr je prakticky neomezený, nabízí desítky možných kombinací materiálu dveří, povrchové úpravy, dekoru, prosklení či kování.

VYUŽITÍ MATERIÁLŮ TÉ NEJVYŠŠÍ KVALITY

Dokonalé zpracování dveří SAPELI vychází z použití nejmodernějších technologií (průměrné stáří strojového parku činí méně než 5 let) a práce týmu skutečných odborníků. Všechny produkty pečlivě zkouší ještě před tím, než je uvolní do prodeje. Například dveře pro použití v domácnostech běžně podrobuje sérii 200 tisíc otvíracích cyklů. Díky tomu se může plně postavit za naprostou spolehlivost dveří SAPELI.

Kořeny firmy SAPELI sahají do 19. století a renomé si vybudovala již za masarykovské republiky. Od roku 1992 se píše novodobá historie SAPELI. Navazuje na to nejlepší z tradice české dřevařské výroby. Příběh SAPELI je důkazem, že invence, charisma a zaujetí pro věc dokáže skoro zázraky. SAPELI je značkou, která dokáže předvídat a je plně připravena na přání a potřeby zákazníků. Komunita SAPELI se díky tomu neustále rozrůstá. Každý, kdo koupil a vyzkoušel dveře SAPELI, je totiž může doporučit svým přátelům.

ABC parket, Vršovců 1, 709 00 Ostrava - Mariánské Hory, tel: 596 618 333, e-mail: info@abcparket.cz