Quick-Step

Dřevěné podlahy Quick-Step Ostrava

 

Výhody na první pohled

 

Každý, kdo nabízí záruku na celou dobu životnosti*, si musí být sám sebou velmi jistý. Firma Quick-Step® vkládá do svých dřevěných podlah tolik know-how, energie a odhodlání, že může s jistotou tvrdit, že z nich budete mít radost po celý život.

Užívejte si hned

Dřevěná podlaha Quick-Step® byla předem ošetřena ne méně než sedm vrstvev kvalitního laku (matný, hedvábný nebo saténový). Ušetří vám to spoustu práce, času a úsilí.


_natural_surface.gif

Realistický vzhled

 

Předem aplikovaná vrstva laku je matná, hedvábná nebo saténová. Užívejte si tuto vynikající povrchovou úpravu, která zvýrazňuje dokonale přírodní charakter dřeva ve všech jeho odstínech a vzorech.scratch_guard.gif

Odolnost proti opotřebení a poškrábání

 

Výhody jsou zřejmé na první pohled: Vrchní vrstva dřevěných podlah má speciální ochranu, díky níž si můžete krásnou podlahu s přírodním vzhledem užívat ještě déle. Všem dřevěným podlahám Quick-Step® byla udělena známka "Scratch Guard" (Ochrana proti opotřebení).hygienic.gif

Údržba: beze skvrn a rychle

 

Vysoce kvalitní laková vrstva Lotus Technology umožňuje čistit dřevěné podlahy snadno a rychle, takže si je můžete o to více užívat.


 

Stabilní, tvrdé a trvanlivé jádro z kaučukovníku

Pečlivý výběr surovin, vynikající znalost materiálů a dokonalá kontrola výrobního procesu zaručují stabilitu a trvanlivost podlah z masivu za všech okolností.

 

Systém pokládání

Můžete si dřevěnou plovoucí podlahu položit sami nebo si ji nechat položit, ale díky fantastickému systému Uniclic® Multifit lze prkna pokládat jedním "cvaknutím". Na rozdíl od většiny ostatních zacvakávacích profilů můžete podlahu položit rychle a za jakýchkoli podmínek.

 

Srdce pro přírodu

S dřevěnou podlahou Quick-Step® přinášíte do domu podlahu, která je mimořádně šetrná vůči životnímu prostředí.warranty.gif

Záruka

 

S Quick-Step® získáváte záruku na celou dobu životnosti* dřevěné podlahy a záruku na celou dobu životnosti systému Uniclic® Multifit. Již nikdy se nebudete muset o svoji dřevěnou podlahu strachovat.

 

Dokonalý povrch

Quick-Step® nabízí celou řadu vhodných a inovačních doplňků pro dřevěné podlahy jakéhokoli druhu. Dokonalá povrchová úprava je koneckonců stejně důležitá jako dřevěné podlahy samotné.

 

Tlumení zvuku

Dřevěné podlahy Quick-Step® lze pokládat i za použití lepidla. Rozhodli jste se pro "plovoucí" instalaci? Speciálně vyvinuté podkladové vrstvy Quick-Step ® jsou ideálním základem pro krásnou, rovnou a tichou dřevěnou podlahu.

 

*Podmíněná záruka

 

ABC parket, Vršovců 1, 709 00 Ostrava - Mariánské Hory, tel: 596 618 333, e-mail: info@abcparket.cz