Dřevěné plovoucí podlahy

Dřevěné plovoucí podlahy Ostrava


Dřevěná podlaha je stálicí mezi podlahovými krytinami. Dřevěná plovoucí podlaha snoubí krásu dřeva, tradiční konstrukci a rychlou montáž. Ke kráse dřeva netřeba nic dodávat, neboť jej člověk používá do interiérů již tisíce let.

 

Použitá třívrstvá konstrukce, kde jednotlivé vrstvy jsou uloženy léty dřeva kolmo na sebe, vychází z vlastností dřeva a jsou jí vyrobeny i parkety např. na Pražském hradě.Teprve moderní technologie však umožnily masivní rozšíření dřevěných podlah a snadnou montáž těchto parket.

 

Horní vrstvu třívrstvých parket tvoří různě silná dýha z ušlechtilého dřeva, která určuje vzhled a kvalitu hotového parketového dílce. Většinou je používán dub, buk, jasan, javor, ale i třešeň, olše, akát či exotické dřeviny.

 

Povrch horní vrstvy je přímo ve výrobě lakován a vytvrzován UV zářením. Jako povrchovou úpravu lze též zvolit přírodní olej. Střední vrstva je vyrobena z měkkého dřeva a je v ní vyfrézován zámkový spoj. Spodní vrstvu tvoří dýha, která zajišťuje podélnou i příčnou stálost hotového dílce.

Podlahové studio ABC Parket patří mezi přední dodavatele dřevěných plovoucích podlah v regionu Ostrava. V naší nabídce naleznete dřevěné plovoucí podlahy Quick-Step Ostrava, dřevěné plovoucí podlahy Kährs Ostrava, dřevěné plovoucí podlahy Magnum Ostrava, dřevěné plovoucí podlahy Esco Ostrava a dřevěné plovoucí podlahy Parador Ostrava.

 

Naše služby zajišťujeme rovněž v regionech :

Dřevěné plovoucí podlahy Frýdek-Místek a okolí

Dřevěné plovoucí podlahy Hlučín a okolí

Dřevěné plovoucí podlahy Havířov a okolí

Dřevěné plovoucí podlahy Karviná a okolí

Dřevěné plovoucí podlahy Čeladná a okolí

ABC parket, Vršovců 1, 709 00 Ostrava - Mariánské Hory, tel: 596 618 333, e-mail: info@abcparket.cz