Dubová prkna Esco

Dřevěné masivní podlahy Esco Ostrava

esco logo.bmp
 
 
 
 
Masivní dubové podlahy mají své neopakovatelné kouzlo. Díky široké nabídce, kdy si můžete sami vybrat tu svojí „ideální„ šířku i tloušťku prken a kombinaci s různými povrchy a barvami si vytvoříte u vás doma ten svůj „správný koutek přírody“ podle vašich snů a představ. A k tomu vám právě napomohou masivní dubové podlahy od české firmy ESCO. Při výběru podlahy myslete na to, že podlaha by měla být ve vašem bytě dominující, protože pokrývá prakticky celou plochu vašeho domova a jsme přesvědčeni, že volba masivní dubové podlahy k tomu určitě pomůže.

 

 

CHATEAU

 

Tato podlaha se vyznačuje hladkým povrchem. Díky 8 druhům odstínů získáváte ojedinělou možnost zvolit si tu opravdu nejlepší variantu pro váš dům. Dle vašeho přání si sami zvolíte tu „vaší" optimální šířku prken. O ostatní se již postaráme my.

 

KOLONIAL

 

Velmi oblíbená prakticky do všech interiérů – od rodinných domů až po různá veřejná zařízení. Podlaha se vyznačuje výraznou strukturou, tzv. „kartáčováním“ a tím dosahuje tzv. „třetího rozměru“. Podlaha je navíc velmi odolná proti oděru. Proto je i velmi oblíbená u zákazníků, kteří mají doma psa. Zvolte si sami vaší optimálmí šířku prkna.

 

PELGRIM

 

Pro tuto podlahu je charakteristický starobylý vzhled. S nadsázkou říkáme, že se jedná o dubovou podlahu 300 let starou. I tato podlaha se hodí prakticky do všech interiérů. Typického historického vzhledu dosahujeme tzv. „patinováním a mechanickým postaršováním“ dubových prken. Prkna jsou povrchově upravována tvrdými voskovými oleji. Výsledkem je vzhled prken dříve dosažitelných pouze opotřebováním v průběhu dlouhých let. Nabízíme vám 8 různých odstínů.
 

 

KAREL IV

 

Vrchol naší nabídky. Přenesme se o několik století dříve do vlády krále Karla IV. Ručně opracovaná dubová podlaha, kde různé nerovnosti, otevřené suky a „cílené nepřesnosti“ v opracování dodávají této podlaze opravdu jedinečný a výjimečný vzhled. Každé prkno je opracováváno a olejováno ručně, což zaručuje autentičnost, originalitu a nezaměnitelnost této podlahy.
 

 

ABC parket, Vršovců 1, 709 00 Ostrava - Mariánské Hory, tel: 596 618 333, e-mail: info@abcparket.cz